Pamilk savo odą!

KAIP PASIRUOŠTI Į EGZEMĄ LINKUSIĄ ODĄ RUDENIUI

Ar žinote, kad daugeliui žmonių turinčių polinkį į egzemą, ruduo yra paūmėjimo laikotarpis. Prasidėjus vėsesniems orams suvaldyti egzemą gali tapti rimtu iššūkiu, nes odai reikia laiko prisitaikyti prie pakitusių sąlygų. Todėl mes siūlome keletą patarimų, kurie manome gali būti svarbus, ypatingai tiems, kieno oda yra sausa, jautri, niežtinti, linkusi į egzemą.

Plačiau

NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ GALIA - ODOS PUOSELĖJIMAS IŠ VIDAUS Į IŠORĘ

Keičiantis metų laikui, pastebime keičiasi ir mūsų oda. Gali būti, kad dėl šilto – šalto oro pasikeitimų pradedate jausti, kad dėl to labiau nei įprastai išberia odą, kad sunkiau subalansuoti odos būklę.

Mūsų "Antiac" asortimente yra natūralių gyvybiškai svarbių ingredientų, pavyzdžiui, šaltalankių, 

Plačiau

Dovanų gidas žmonėms, kurie turi sausą, jautrią, į egzemą linkusią odą

Ar jau girdite tolumoje skambančius kalėdinius varpelius? Taip, jau prasidėjo gražiausias metų laikas! Kai Kalėdų karštinė įsibėgėja, gali būti labai sunku rasti tinkamų dovanų tiems, kuriuos mylime ir kurie turi odos problemų. Beveik visi dušo želė ir šampūno deriniai yra netinkami, tam tikri kalėdiniai maisto produktai – nevalgomi… Nebijokite! Salcura pateikia naudingų dovanų, kurios tiks į egzemą linkusiems, jautrią odą turintiems jūsų artimiesiems, sąrašą.

Plačiau
Meniu
Į viršų